“Oh! Youngsimi” Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayınlandı

0
206

ENA’nın yaklaşan yeni dizisi “Oh! Youngsimi” için ikinci fragman yayımlandı. Başrollerinde Lee Dong Hae ve Song Ha Yoon’un yer aldığı dizi romantik-komedi türündedir.

Dizi, 30’lu yaşlarındaki hayatın tatlılığını ve acısını deneyimleyen Oh Young Shim ve Wang Kyung Tae’nin yeniden bir araya gelmesinin hikayesini anlatmaktadır.

Lee Dong Hae dizide, Kingvely adlı ünlü bir Start-Up ​​şirketinin sahibi Wang Kyung Tae karakterini canlandırmaktadır. Geçmişteki çocuksu karakterine rağmen kendini geliştirdi ve Start-Up ​​şirketinin CEO’su olmaya karar verdi. Böylece zamanla soğuk ve mükemmelliyetçi biri haline geldi. Bir gün 20 yıl önceki ilk aşkı Oh Young Shim ile yeniden bir araya geldiğinde ise romantik duyguları hayatına renk katmaya başlar.

Song Ha Yoon dizide, 8 yıldır eğlence sektöründe yapım yönetmeni olarak çalışan Oh Young Shim karakterini canlandırıyor. Programları genellikle erken kesildiği ya da kaldırıldığı için eğlence departmanı tarafından “erken sonların simgesi” olarak tanımlanıyor. Ancak bir fırsat doğar ve kadroya alınan Start-Up CEO Wang Kyung Tae’nin olduğu romantik bir varyete şovu yapma şansı yakalar.

Fragman

“Oh! Youngsimi”, 15 Mayıs’ta ekranlara gelecek ve her pazartesi-salı yayımlanacak. Ayrıca dizi toplamda 10 bölümden oluşacak.