Netflix “Bloodhounds” Dizisinin Yeni Bir Fragmanını Yayınladı

0
215

Netflix’in yaklaşan dizisi “Bloodhounds” için yeni bir fragman yayımlandı. Başrollerinde Woo Do Hwan ve Lee Sang Yi’nin yer aldığı aksiyon ve gerilim türündeki dizi 9 Haziran’da ekranlara gelecek.

Bloodhounds dizisi, borç bataklığına düşen ve bu durumdan kurtulmak için ellerinden geleni yapmaya çalışan üç adamın aksiyon dolu macerasını konu alıyor.

Woo Do Hwan dizide, borçlarını ödemek için tefecilerin dünyasına giren Gun Woo’yu canlandırmaktadır. Bir zamanlar Yılın Çaylağı ödülünü kazanan ve gelecek vaat eden bir boksördü. Ancak Bay Choi (Heo Joon Ho) ile tanıştıktan sonra kariyerine koruma olarak devam eder.

Lee Sang Yi dizide, Gun Woo’ya rakip bir boksörken tanışan ancak sonunda onunla çalışmaya başlayan Woo Jin rolünü üstlenmektedir. Günlük taksit konusunda biraz tecrübesi olan Woo Jin, özel kredi işinden bihaber olan Gun Woo’ya yardım eder.

Park Sung Woong dizide, Bay Choi ile gergin bir çatışmaya giren ve yalnızca paraya önem veren gaddar bir tefeci Myeong Gil karakterini canlandırmaktadır.

Heo Joon Ho dizide, bir zamanlar özel kredi sektöründe bir efsane olarak bilinen ancak şimdilerde hasta insanlara faizsiz borç veren Bay Choi karakterini canlandırmaktadır.

Dizi hakkında ne düşünüyorsunuz?