“My Lovely Liar” Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

0
193

Yaklaşan tvN romantik komedisi  My Lovely Liar , yalanları algılama konusunda olağanüstü bir yeteneğe sahip bir kadın olan  Mok Sol Hee’nin ( Kim So Hyun ) büyüleyici hikayesine bir bakış sağlayan ilk teaser’ını yayınladı .

Dizi, bütün yalanları duyabilen bir kadın ve yalan söylemeyi sonuna kadar reddeden bir adam hakkındadır.

Hwang Min Hyun dizide, Kore’nin en iyi bestecisi ve yapımcısı Kim Do Ha karakterini canlandırmaktadır. Ancak bir gün ağza bile alınamayan bir sır yüzünden gerçek yüzünü dünyadan gizlemek zorunda kalır. Yıllarca toplumun geri kalanından kopuk bir hayat yaşayan Kim Do Ha, ilginç komşusu Mok Sol Hee ile tanışınca tekrar gülümsemek için bir neden bulur.

Kim So Hyun dizide, yalanları duyma yeteneği yüzünden kimseye güvenemeyen Mok Sol Hee’yi canlandırıyor. Genç yaşından beri sahip olduğunu fark ettiği bu yeteneği ile bir şekilde baş eder. Ancak Kim Do Ha ile tanıştıktan sonra yeteneği yüzünden yeni sorunların içine düşer.

Yoon Ji On dizide, J Entertainment’ın başkanı ve Do Ha’nın sırrını bilen tek kişi Jo Deuk Chan karakterini canlandırıyor. Do Ha’ya tıpkı küçük kardeşi gibi davranarak şarkı yazmasına sebep olan kişidir.

Seo Ji Hoon dizide, Sol Hee’nin üç yıl sonra yeniden karşılaştığı ilk aşkı dedektif Lee Kang Min karakterini canlandırıyor. Lee Si Woo dizide, kendisini Do Ha’nın ruh eşi olarak gören solo sanatçı Sha On’u canlandırıyor.

İlk teaser videosunda, Mok Sol Hee’nin yalanları tespit etmeye yönelik olağanüstü yeteneği sergileniyor. Gerçeği ve yalanları ortaya çıkarmalarına yardımcı olmak için müvekkilinin olmasını istediği her yere koşar. 

Ve emeğinin karşılığını alınca yüzünü parlak bir gülümseme kaplar. 

Gerçek ile aldatmayı ayırt etme yeteneği hakkında şüpheyle sorgulandığında, kayıtsız bir şekilde, “Öyle diyorsam, o zaman doğrudur” yanıtını verir. Ardından ekranda “Peki, hangi gerçeği bilmek istiyorsunuz?” İzleyicilerde Mok Sol Hee’nin yaşayacağı maceralar merak uyandırıyor. 

Sonlara doğru teaser, Kim Do Ha’nın tepeden tırnağa siyahlar içinde ona ilgiyle bakan Mok Sol Hee’ye baktığını gösteriyor. 

My Lovely Liar  24 Temmuz’da prömiyer yapacak. 

Editör Notu: Bana nedense Bring It On, Ghost! havası verdi. Umarım Radio Romance gibi olmaz.