Lee Jong Suk, ELLE Dergisi İle Bir Röportaj Gerçekleştirdi

0
529

Aktör Lee Jong Suk resmen geri döndü ve iş başında! Yakışıklı oyuncu Ocak 2021’de zorunlu askerlik görevinden terhis oldu ve yavaş yavaş oyunculuk sektörüne geri dönüyor. Yaklaşan K-Drama dizisi Big Mouth galasıyla aktör dönüşünü tanıtmakla meşguldü ve bir dergi fotoğrafından daha iyi ne olabilir ki?

Lee Jong Suk, hayranları ve izleyicileri için her türlü soruyu yanıtladığı “Bana Her Şeyi Sor” röportajı için ELLE Korea ile buluştu. Röportajı başlatmak için aktör bir hayranının sorusuna yanıt verdi: “Hala hobi olarak eskrim yapıyor musunuz?”

Eskrim uzun zaman sonra bulduğum yeni bir hobiydi. Maalesef dizimin çekimleri sırasında zaten kötü durumda olan dizimdeki bağları incittim. Bununla, yeni bir hobi bulmam gerektiğini fark ettim. Daha çok üst bedenime odaklanan bir antrenman bulacağım.

  — Lee Jong Suk

Ancak şu soru tüm ülkede manşet olmaya başladı. Aktöre, “Uzun bir süre dinlenebilseydin ne yapardın?” diye sorulduğunda. Lee Jong Suk, “koca (damat) dersleri” almak istediğini söyledi. Kendini neden evliliğe hazırlamak istediğini detaylı bir şekilde paylaşırken, kendi ailesine sahip olma konusundaki en derin isteklerini de ortaya koydu.

20’li yaşlarımda yaptığım röportajlara baktığımda, sık sık gençken ve hala zirvedeyken evlenmek istediğimi söyledim. Şu anda evliliğin artık garip bir şey olmadığı bir yaştayım, bu yüzden uzun süre dinlenmek için bir fırsat bulursam bir eş dersi alarak kendimi hazırlamak isterim.
Uzun zamandır hep kendi aileme sahip olma hayalim vardı. Gelecekteki karım için yemek yapmayı ya da iyi masaj yapmayı öğrenmek istiyorum. Ayrıca gelecekte mutlu bir aile kurmak için değerli dersler alabileceğime inanıyorum.

— Lee Jong Suk

Bununla birlikte, Lee Jong Suk, kendisine sorulduğunda ideal tipini ayrıntılı olarak anlattı, “Tanrı sana bir dilek hakkı verseydi, bu ne olurdu?”

Bana ideal tipimi bulmak için. Tanrı’nın bana gelecekteki eşimin kim olacağını göstermesini istiyorum. Artık yaşlandığıma göre, bu şeyleri kesinlikle daha ciddi düşünüyorum. Geçmişte ne zaman ideal tipim sorulsa, soruları belli belirsiz cevaplardım. Şimdi ‘Ben böyle biriyle evlenmek istiyorum’ diyerek daha açık olmak istiyorum.
Bilge, güçlü fikirli, saygı duyabileceğim ve hepsinden önemlisi sevimli birini isterim.

— Lee Jong Suk

Lee Jong Suk, ELLE Korea ile yaptığı röportajda, “zor zamanlarda” hep ilk aşkını düşünmesinin nedenlerini açıkladığı için hiçbir şeyi geride tutmadığını söyledi.

Benim için ilk aşkımı düşünüyorum. Aslında belirli bir ‘neden’ yok, aksine alışkanlık haline geldi. Orada burada, birdenbire aklıma geliyor. Bana hala tutkulu olan genç ve canlandırıcı zamanlarımı hatırlatıyor.

— Lee Jong Suk

Lee Jong Suk ile ilgili her şeyi zaten sevdik ve bu röportaj onu daha çok sevmemize neden oldu! Aktörün ELLE Korea röportajının tamamına aşağıdan göz atabilirsiniz!