Kim Seon Ho ve Park Gyu Young Yeni Bir Dizide Rol Alabilir

0
348

16 Mart’ta Kim Seon Ho’nun ajansı SALT Entertainment ve Park Gyu Young’un ajansı Saram Entertainment teklif aldıklarını ve dizide görünmeleri için gelen teklifleri olumlu bir şekilde değerlendirdiklerini onayladı.

Yaklaşan dizi “Mangnaein”, küçük kardeşinin kendi canına kıymasının ardındaki gerçeği araştıran bir kadının ve vakayı araştırırken tanıştığı gizemli adamın hikayesini anlatıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda “I Saw the Devil”, “Doomsday Book”, “The Age of Shadows” ve “Cobweb” filmlerinin yönetmeni Kim Ji Woon ile SBS’nin “Through the Darkness” yönetmeni Park Bo Ram oturacak. Altı bölümlük bir dizi olması planlanan “Mangnaein” çeşitli OTT (over-the-top) platformlarında yayımlanacak.

Günün erken saatlerinde Kim Seon Ho, yaklaşan drama “Hash’s Shinru”da oynamayacağını doğruladı. Bu dizi yerine “Mangnaein” ve Park Hoon Jung’un yeni filmi “Tyran“da rol alacak. Aynı şekilde Park Gyu Young ise webtoon tabanlı fantastik romantik drama “A Good Day to be a Dog”da, “Celebrity”de ve hit dizi “Sweet Home”un gelecek sezonlarında yer alıyor. 

Siz nasıl buldunuz bu ikiliyi?