Kim Sae Ron Para Cezasına İtiraz Etmeyeceğini Söyledi ve Kafe Çalışanı Söylentilerine Bizzat Açıklık Getirdi

0
338

Money Today ile yakın zamanda yapılan bir röportajda aktris, ailesinin geçimini sağlayan tek kişinin kendisi olduğunu vurguladı. Ancak, mali durumuyla ilgili herhangi bir şikayeti dile getirmediğini açıkladı. Kim Sae Ron, ailesinin karşılaştığı mali zorluklarla ilgili endişelerini doğrudan dile getiren kişinin kendisi olmadığını açıkladı.


Eski eğlence muhabiri ve YouTuber Lee Jin Ho’ya göre , Kim Sae Ron’un annesi şu anda işsiz ve babası daha önce ticaret sektöründe çalışıyordu. Ancak COVID-19’un etkisi nedeniyle işi zorluklarla karşılaştı. Sonuç olarak, Kim Sae Ron, ailesinin geçimini sağlayan birincil kişi oldu. Ne yazık ki, sarhoş araba kullanma tartışması ortaya çıktıktan sonra aile için hayat daha zor hale geldi.

Sarhoş araba kullanma olayından bu yana geçen süreye rağmen, Kim Sae Ron müteakip tartışmalar nedeniyle eleştirilere maruz kalmaya devam etti. Kazadan sadece iki ay sonra doğum günü için başka bir içki partisine ev sahipliği yaptığı tespit edildiğinde tepki aldı. Ek olarak, bir kafede çalışırken çekilmiş fotoğraflarını yayınladığında tartışma çıktı, ancak franchise, Kim Sae Ron’un herhangi bir şubesinde istihdam edildiğini reddetti.

Kafe tartışmasıyla ilgili olarak Kim Sae Ron, Money Today’e kafede tek seferlik yedek oyuncu olarak çalıştığını söyledi. ” Dürüst olmak gerekirse, orada yalnızca o gün yedek olarak çalıştım” diye açıkladı.

Gangnam’da bir tanıdığının işlettiği bir barda çalıştığını paylaştı. ” Yemeklerin yanı sıra içki de satan bir bar. Orada birkaç ay garsonluk yaptım.” 

18 Mayıs 2022’de aktris, Gangnam caddesindeki bir korkuluğa, yol kenarına ve trafoya çarptıktan sonra alkollü araç kullanmaktan tutuklandı. Kaza anında BAC’si %0,2 idi. 

Ardından 5 Nisan’da Seul Merkez Bölge Mahkemesi Kim Sae Ron’a 20 milyon KRW (~13.202 USD) para cezası verdi . Duruşmanın ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kim Sae Ron, “Maddi zorluklardan şikayet etmedim ama yarı zamanlı çalıştığım doğru. Ayrıca cezanın yüksek olduğu da doğru.” Ancak, hatasını kabul etti ve bir daha asla tekrarlamayacağına söz verdi. Özür diledi, “Bunun bir daha olmasına asla izin vermeyeceğim. Üzgünüm.”

Bu kız benimle aynı yaşta oynadığı tüm dizileri izlemişimdir. Hayatını da mahvetti. Şimdi istese de ne bir dizide ne bir filmde hatta herhangi bir şeyde görülemez.