Ji Chang Wook ve Shin Hye Sun Yeni Bir Dizide Rol Alabilir

0
221

2 Şubat’ta haber kaynağı TenAsia, Ji Chang Wook ve Shin Hye Sun’ın yaklaşan JTBC k-draması “Welcome to Samdalri”nin başrolleri olarak seçildiğini bildirdi. Haberlerin ardından Shin Hye Sun’ın ajansı YNK Entertainment teklif aldığını ancak hiçbir şeye karar verilmediğini açıkladı. Ji Chang Wook’un tarafı ise henüz raporlara cevap vermedi.

Dizi, görkemli bir şekilde cennete yükseldikten sonra her şeyini kaybeden ve dünyaya düşen ejderha görünümündeki bir kahramanın hikayesini anlatmaktadır.

Shin Hye Sun teklifi kabul etmesi halinde, kırılgan görünüşüne rağmen olduka güçlü biri olan Sam Dal karakterini canlandıracak. Aşkın peşine düşer ve diğer yarısını bulabilmek için yola çıkar. Ancak yaşadığı ayrılıktan sonra memleketine geri döner.

Ji Chang Wook teklifi kabul ederse Mado Meteoroloji İdaresi’nin baş belası Jo Young Pil’i canlandıracak.

JTBC aracılığıyla yayımlanması planlanan “Welcome to Samdalri”, toplamda 16 bölümden oluşacak ve 2023’te prömiyer yapacak. Dizinin yönetmenliğini “When the Camellia Blooms” ve “Forecasting Love and Weather”ın yönetmeni Cha Young Hoon üstlenecek. Senaryosu ise “Go Back Couple” ve “Hi, Bye Mama”nın senaristi Kwon Hye Joo tarafından yazılacak.

Editör Notu: Yönetmenin sadece When the Camellia Blooms’u sevmiştim. Diğer dizisi olan Forecasting Love and Weather gerçekten çok sıkıcıydı. Konusu biraz ona benziyor. Umarım sıkıcı olmaz. Senaristin de en sevdiğim dizilerden biri olan Hi, Bye Mama’nın yazmış olması da biraz ısınmamı sağlıyor. Ama Go Back Couple çok zor bir diziydi. Demem o ki hem senaristte hem de yönetmene çok güvenemiyorum. Hem güzel bir şey çıkabilir hem de kötü sıkıcı bir şey çıkabilir.