Go Youn Jung K-Draması “Moving”de İlk Kesitler Paylaşıldı

0
364

Alchemy of Souls’un sarsıcı başarısından sonra, aktris Go Youn Jung gelecek  vaat eden başka bir fantezi draması ile geri dönüyor.

Yaklaşan dizi Moving’de  Go Youn Jung, üçüncü yılındaki yetenekli bir lise öğrencisi olan Jang Hee Soo’yu canlandırıyor. Jang Joo Won’un (Ryu Seung Ryong) kızı olarak, yaralanmalardan ağrısız bir şekilde kurtulmasını sağlayan olağanüstü yenileyici güçlerini miras alır ve sonuç olarak, prestijli bir beden eğitimi kolejine aday olarak öne çıkar. Onun için her şeyini feda eden babasına karşı sürekli pişmanlık duyar ve ona destek olmaktan asla çekinmez. 

Ancak Hee Soo, Jungwon Lisesi’ne transfer olmasına ve sınıf arkadaşlarına karşı kayıtsız bir tavır benimsemesine yol açan acı dolu bir geçmişi saklamaktadır.

Orada, uçmasına izin veren doğaüstü bir gücü de gizleyen Bong Seok (Lee Jung Ha) ile tanışır. Ve onunla özel bir bağı ve sırrını paylaştıkça yavaş yavaş dostluklar kurulur ve neşeli haline kavuşur. 

Hee Soo rolünü üstlenme kararını yansıtan Go Youn Jung, “Hırslıydım” yorumunu yaptı. Ayrıca, “İyi performans gösterebileceğime dair güçlü bir his var ve bunun eğlenceli olacağını hissediyorum.” diye ekledi. Ayrıca, karakteriyle paylaştığı benzerliklerin altını çizerek, “Hee Soo ve ben konuşmada benzer kişilikleri ve üslupları paylaşıyoruz.” dedi. 

Go Youn Jung, karakterini betimlemesini geliştirmek için, özgünlük katmak ve bir beden eğitimi adayının hayatını doğru bir şekilde tasvir etmek için beden eğitimi kolej giriş sınavlarında eğitim veren bir akademiye gitmeye kendini adadı. 

Aktrisin çabalarıyla ilgili olarak hem aktör  Ryu Seung Ryong  hem de yönetmen  Park In Je  onu övdü. “O, tüm prodüksiyon boyunca elinden gelenin en iyisini yapan sağlam ve yetenekli bir aktris” (Ryu Seung Ryong) ve “Güçlü ve enerjik varlığı için onu seçtim” (Yönetmen Park In Je) dediler ve filmin arkasına- sahneler, rol için çok uygun olduğunu söylüyor. Bu, Go Youn Jung’un Hee Soo karakterini canlandırmasındaki performansı hakkındaki beklentiyi daha da artırıyor.

Hareket, süper güçlere sahip çocukların ve onları dünya tarafından sömürülmekten korumaya çalışan ebeveynlerinin hikayesini anlatıyor. Proje , orijinal webtoon Moving ile tanınan yazar Kang Full ve daha önce Kingdom’ın ikinci sezonunu yöneten yönetmen Park In Jegibi beğenilen profesyonelleri bir araya getiriyor. Dizi ayrıca Ryu Seung Ryong, Han Hyo Joo, Zo In Sung, Cha Tae Hyun, Ryu Seung Beom, Kim Sung Kyun, Kim Hee Won ve  Moon Sung Geun gibi yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosuna sahiptir. 

Moving, 9 Ağustos’ta Disney+’ta prömiyer yapacak ve dünya çapında yedi bölümün tümü aynı anda yayınlanacak ve ardından haftalık iki bölüm yayınlanacak.

Fragmanı: