GFRIEND Dağılmayla İlgili Hayranlarına El Yazısıyla Yazılmış Mektuplarla Teşekkür Ediyor

0
335

GFRIEND , hayranları için yazılan yürekten mektuplarla dağıldıklarını resmen onayladı.

18 Mayıs’ta GFRIEND’in, tüm üyelerin sözleşmelerini yenilememe kararı aldıktan sonra ajansı Source Music ile yollarını ayırdığı doğrulandı . 19 Mayıs’ta altı üyenin tamamı, dağılmaları ve şimdiye kadarki kariyerleriyle ilgili bireysel el yazısıyla yazılmış mektuplar yüklemek için Weverse’ye gitti.

Sowon


Merhaba, BUDDY [GFRIEND’in resmi fandomu], ben Sowon.
Ocak 2015’te çıkış yapmak bir rüya gibiydi ve BUDDY ile tanışmak hayatımda çok büyük bir nimetti. Sanırım hakettiğimden daha fazla sevgi aldım, bu kadar sevgiyi almamın benim için doğru olup olmadığını merak edeceğim derecede. Dürüst olmak gerekirse, benlik saygısı yüksek biri değilim, bu yüzden kesinlikle zor anlar oldu. Ancak, bence o anlar, her şeyden önce, hepiniz sayesinde benim büyümem için fırsatlar oldu. Hayranlar olarak sizi her zaman mutlu ve gururlandıracağımı söyledim. İyi mi yaptım bilmiyorum ama sizinle geçirdiğim her gün çok değerliydi ve minnettar olduğum bir zamandı. Sizinle daha sık karşılaşamadığım ya da sizin için daha fazlasını yapamadığım için büyük bir pişmanlık ve hayal kırıklığı hissediyorum, ancak gelecekte,
GFRIEND resmi olarak sona ermiş olsa da, bu bizim için son değil, bu yüzden çok fazla üzülme BUDDY. Bütün zamanımızı bu mektupla iletmek zor, ama her zaman olduğu gibi, söylemesem bile, nasıl hissettiğimi herkesten daha iyi bileceğinize inanıyorum. Daha önce gitmediğim bir yola girme konusunda biraz endişeli olsam da, beni her zaman destekleyen BUDDY’yi düşünürken ilerlemek için çok çalışacağım.
Ani haber karşısında çok şaşırmış olması gereken BUDDY’ye özür dilerim ve sizi seviyorum. İyi şeylerle telafi edeceğim.

Yerin


Merhaba ben GFRIEND’den Yerin.
El yazısıyla yazılmış bir mektup yazmayalı epey oldu ve bununla ilgili kalbim ağır hissediyor.
18 yaşımdan 26 yaşıma kadar bulunduğum Source Music ile yollarını ayırmaya karar verdim. 20 yaşında çıkış yapmaktan bugün olduğum kişi olmaya kadar tüm bunların mümkün olduğunu düşünüyorum çünkü yanımda ailem gibi güvenilir üyelerim; Beni bu kadar çok sevip ulaşılmaz  hissettirecek kadar çok seven BUDDY; ve herkesten daha çok çalışan Source Music ailesi.
Bu altı yıl boyunca rüya gibi deneyimler yaşadım ve bu beni meraklandırdı, ‘Bu gerçek hayatta olabilir mi?’ ve her zaman hakkettiğimden emin olmadığım kadar çok sevgi aldım. Bu sevgiyle, kendime bakıp [aldığımı] iyi performanslarla geri ödeyerek rahatsız olmamak için çok çalıştığımı düşünüyorum. Geri dönmeyecek bu anların benim için sonsuza kadar unutulmaz olacağına inanıyorum. Ne olursa olsun beni bu kadar sevgiyle çevrelediğin için teşekkür ederim. BUDDY’ye sahip olduğum için yorulmadan bu noktaya gelebildiğimi düşünüyorum.
Gelecekte bu anıları unutmayacağım ve çok çalışırken yaşayacağım. Yirmili yaşlarımda bana böyle güzel anılar verdiğin için teşekkür ederim. Sizi sevdim ve çok sevmeye devam edeceğim.
Sevgili GFRIEND üyelerime, BUDDY’ye ve Source Music ailemize bir kez daha teşekkür ederim.

Eunha


Merhaba, ben GFRIEND’den Eunha.
Kalbim ağrıyor çünkü muhtemelen bizi her zamankinden daha fazla dört gözle beklerken hayranlarımızı üzdüğümüzü düşünüyorum. Her zaman sadece ‘BUDDY’mizi hangi güzel sözler mutlu edecek?’ diye endişelendim. Ama şimdi hangi kelimelerin size rahatlık sağlayabileceğini merak ediyorum ve her harfin yazılması kalbimi ağırlaştırıyor …
Hayranlarımızın desteğini ve tezahüratlarını her zaman hatırlayıp bulabileceğim için çok büyük bir nimet olduğunu düşünüyorum, bu da bana çok güç verdi. Eksik olmama rağmen bana çok fazla hak edilmemiş sevgi verdiniz ve bana her zaman inandığınız için daha iyi bir insan olmak istedim. İlk çıkışımızdan, tüm promosyonlarımız, hayran buluşmalarımız, konserlerimiz ve aranızdaki her an, hep merak ettim, ‘Bu kadar sevgiyi hak eden biri miyim? Bu kadar mutlu olabilir miyim BUDDY’nin olduğumu düşündüğü kadar inanılmaz biri değilim, bu yüzden bu hediye benzeri zamanın tadını çıkarmamda bir sakınca var mı? ‘ Çünkü tüm bu anlar, bize desteğinizi verdiğiniz için mümkün oldu. Böylesine harika şarkılar söyleyebildiğim için çok minnettarım ve bizi tanıyan sizler sayesinde parlayabildiğimiz için çok mutluydum.
Bana göre bu en mutlu ve en güzel altı yıldı. Bu gerçek asla değişmeyecek. Sonsuza dek seveceğim BUDDY’ye, umarım gelecekleriniz sadece güzel şeylerle doludur. Günlük hayatınızın gözyaşlarından çok kahkahalarla dolu olmasını içtenlikle umuyorum. GFRIEND için güven verici ve güvenilir olan BUDDY olduğun için sana çok teşekkür ederim. BUDDY her zaman sağlıklı ve mutlu olmalıdır. Sizin için içtenlikle dua edeceğim.
Nerede ve nasıl olursa olsun, şarkı söylemeye devam edebilmek için çalışmayı planlıyorum. Hepinizle olan güzel anılarımı ödemek için elimden geleni yapacağım.
Bu Gfriend’di. Teşekkür ederim ve seni seviyorum, BUDDY.

Yuju


Merhaba, ben GFRIEND’den Yuju.
Daha önce sık sık düşüncelerimi yazılı olarak ifade ettim, ancak sanırım ilk kez bu kadar çok düşünce ve anıyı içeren bir mektup yazıyorum.
Hepinizin gerçekten şok olup olmadığından endişeleniyorum ve tahmin ettiğim gibi kalbim ağır geliyor. GFRIEND olarak geçirdiğim her gün, hepinize teşekkürler, son derece değerliydi. Ben de size böyle günler hediye etmek istedim, bu yüzden kendimi daha iyi hale getirmek için çok değerli bir altı yıl geçirdim. Yolculuk boyunca bizimle birlikte ağlayan ve gülen herkese bir kez daha içtenlikle teşekkür etmek istiyorum.
Bize kalbinizin böylesine büyük, ölçülemez bir parçasını armağan ettiğiniz içi… Son zamanlarda hatıralarımıza dönüp bakarken çok düşüncelerim oldu. Bu sefer çok daha güzeldi çünkü üye arkadaşlarımla birlikteydim ve bizi alkışlayan hayranlarımızın önünde şarkı söyleyip dans edebilmek bir onurdu. Şimdiye kadar GFRIEND’i sevdiğiniz için teşekkürler.
Tüm dünyanın en kıymetlisi BUDDY’m için, sahneye çıktığımızda yüz ifadelerinizi, bakışlarınızı ve seslerinizi asla unutmayacağım ve onları kalbimin en sıcak yerinde tutacağım. Kolay kırılmamam için çok dayanıklı olmayan beni koruduğunuz için teşekkür ederim. Bu sonun üzüntüyle bitmediğinden emin olmak için, gelecekte kendimi ilerlerken göstermeye devam edeceğim
Bir kez daha sizi seviyorum, teşekkürler ve teşekkürler. Bu Gfriend’di.

SinB


Merhaba, ben GFRIEND’den SinB.
İlk mektubumda BUDDY’ye böyle ani bir haber vermek kalbimi ağrıtıyor. Uzun zaman size nasıl söyleyeceğimi düşündüm ve bu konuyu gündeme getirme konusunda çok dikkatli davrandım
GFRIEND’den SinB olarak gelişmek için harcadığım son altı yıldır, BUDDY güvenilir desteğimiz ve itici gücümüz oldu. Sayenizde hak edilmemiş gibi hissettirecek kadar sevgi ve destek aldığım için çok mutlu oldum ve bu kadar güzel şarkılar söyleyebildiğim için çok minnettarım.
Tüm mektuplarınızı, tezahüratlarınızı ve sıcak bakışlarınızı her gördüğümde, büyüyüp gelişmeyi başardım. Her an çok mutluydum ve sanırım geçmiş promosyonlarımızı iyi bir şekilde tamamlamayı başardım çünkü ilk önce iyi haberi paylaşmak istediğim insanlar haline gelen hayranlarımız vardı. O kadar üzgünüm, özür dilerim ve pişmanım ki sizi uzun süre GFRIEND adı altında görüneceğime dair sözümü tutamayacağım ama bu kelimelerin ağırlığını iyi biliyorum ve hafife almamak için çok çalışacağım.
Promosyonlarımızı veya hayranlarımızın sevgisini asla unutmayacağım ve bireysel faaliyetlerimiz yoluyla yavaş yavaş geri ödediğimiz için minnet duygularıma değer vereceğim. Son altı yıldaki tüm anılarım, başka hiçbir şeyle değiştirilemeyecek en mutlu zamanlardı.
Eksik halimi GFRIEND’e dönüştüren Source Music’e minnettarım.
Bu rüya gibi zamanı bana hediye eden sevgili GFRIEND üyelerime ve BUDDY’ye çok teşekkür ederim, özür dilerim ve sizi seviyorum. Bu uzun mektubu okuduğunuz için çok teşekkür ederim ve lütfen bir sonraki buluşacağımız güne kadar sağlıklı kalın.

Umji


Merhaba, ben GFRIEND’den Umji.
Şükran ve pişmanlık duygularıyla, son altı yıldır günlük hayatımın bir parçası haline gelen birçok şeye veda ettim ve ilerledikçe, üyelerim ve ben şimdi zamanımızı biraz farklı bir şekilde geçireceğiz.
Oldukça eksik ve bilmeden bir durumda başladım, ancak şimdiye kadarki zaman, beni çok fazla fark ettiren değerli bir öğrenme deneyimi oldu. Eksik benliğimin büyüme sürecinde benim adıma alkışladığınız ve mutlu olduğunuz için içtenlikle teşekkür etmek istiyorum. İlk çıkış yaptığımızda, yönüm veya amacım olmayan çemberler içinde koştuğumu hissettiğim zamanlar oldu. Ama geriye dönüp baktığımda, yürüdüğüm yolun ne kadar etkileyici ve anlamlı olduğunu hissedebildim. Bu, çalışırken yaşadığım tüm durumları daha iyi anlamama ve onlardan zevk almama yardımcı oldu.
Bu şekilde hissetmemin en büyük nedeni, çok sevdiğim hayranlarımız BUDDY idi! Dürüst olmak gerekirse, bunu ne kadar kararlılıkla yazmaya çalışsam da, bize mutluluk dilemek ve bize destek vermek için üzüntülerini bastırmaya çalışan BUDDY’yi düşündüğümde kalbim çok ağrıyor. Bu duyguları ne kadar ölçmeye veya hayal etmeye çalışsam da, hissettiklerinizin tamamını hissedebileceğimi sanmıyorum, bu yüzden son derece özür dilerim. Bu veda için incinen ve hazırlıksız olan BUDDY’miz için umarım size sarılma dileğim en azından biraz olsun size ulaşır. Geçmiş için size minnettarım, şimdi için  minnettarım ve gelecekte de müteşekkir olmaya devam edeceğim.
Şimdi her şey bana aynı geliyor, ancak yavaş yavaş alışmak zorunda kalacağım, ilerideki alışılmadık zamanlardan biraz korkuyorum. Ancak beni izleyen herkes için cesurca ve soğukkanlılıkla ilerlemeye çalışacağım.
Son olarak, Source Music çalışanlarına ve son altı yıldır GFRIEND için yorulmadan çalışan birçok personele- kısa ve uzun tüm değerli ilişkilerimiz için çok teşekkür ederim.
Ve her şeyden önemlisi, hem görülen hem de görünmeyen birçok farklı şeyi birlikte deneyimlemiş olan değerli GFRIEND üyelerim. Siz olmasaydınız, tüm bunları deneyimleyemezdim. Tüm kalbimle çok teşekkür ederim ve seni seviyorum.
BUDDY’mize, bir kez daha sizi çok özledim ve sizi seviyorum. Gelecekte hepinizin mutlu ve özgür olmanızı içtenlikle umuyor ve dua ediyorum. Teşekkür ederim.

Source Music’in 18 Mayıs tarihli resmi açıklamasına göre, GFRIEND’in ajansla olan münhasır sözleşmesi 22 Mayıs’ta sona eriyor.

Lisacık


Evet gelelim benim düşüncelerime çok sevdiğim bir gruptu ani bir şekilden dağılmaya karar verdiler. Bu mektupları çevirirken duygulandım ve ağladım. İlerde onları daha iyi şeyler bekler umarım, daha iyi yerlere gelmeniz dileğiyle.