Dizi Tanıtımı: The Worst of Evil

0
391

Adı: The Worst Evil | 최악의 악
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Yönetmen: Hang Dong Wook
Senarist: 
Yapım Şirketi: –
Yayıncı: Disney+
imdb: –
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2022-2023
Yayın Tarihi: 27 Eylül 2023 – ?
Yayın Günleri ve Saati: ?
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: 1990’larda geçen “The Worst of Evil”, Kore, Japonya ve Çin arasındaki yasadışı uyuşturucu ticaretinden sorumlu olan Gangnam merkezli büyük bir karteli çökertmek için başlatılan soruşturmayı konu alan bir suç-aksiyon dramasıdır.

Karakterler:

Park Joon Mo: Ji Chang Wook, Gangnam İttifakı’na sızmak ve mafya babası Jung Ki Chul’un güvenini kazanmak için gizli göreve çıkma gibi tehlikeli bir görevi üstlenen dedektif Park Joon Mo’yu canlandıracak.

Jung Ki Chul: Wi Ha Joon dizide, acı dolu bir çocukluktan sonra mafyanın tepesine tırmanan Gangnam İttifakı’nın acımasız lideri Jung Ki Chul karakterini canlandıracak. Jung Ki Chul söz konusu başarı olduğunda gereken her türlü yola başvurmaya hazır olan bir çete lideri. Ancak acımasız mafya babası, her ikisine de güvendiği ve aynı zamanda şüphelenmeye başladığı Park Joon Mo ve Yoo Eui Jung’a karşı kendisini çelişkili duygular yaşarken bulur.

Yoo Eui Jung: Im Se Mi hem Park Joon Mo’nun karısı hem de Jung Ki Chul’un ilk aşkı seçkin bir narkotik memuru olan Yoo Eui Jung’u canlandıracak. Yoo Eui Jung dizinin iki başrolü arasında sadece duygusal bir bağ değil aynı zamanda soruşturmada görev alan başarılı bir polis memuru.

Hae Ryun: BIBI, Çin uyuşturucu fabrikasının dağıtımında kilit bir rol oynayan Hae Ryun’u canlandıracak. Hae Ryun, Jung Ki Chul’la bir anlaşma yapmak için Kore’ye gider ancak Park Joon Mo ile tanıştıktan sonra beklenmedik yeni bir olaya neden olur.

FRAGMANLAR