Dizi Tanıtımı: The Fabulous

0
363

Adı: The Fabulous | 페뷸 러스
Yönetmen: Kim Jung Hyun
Senaryo: Kim Hee
Yapımcı: Netflix
Bölüm Sayısı: 8
Gösterim Tarihi: 23 Aralık 2022
Türü: Komedi, Romantik, Yaşam, Dram
Ülke: Güney Kore
Dil: Korece

The Fabulous Konusu:

The Fabulous dizisi, tüm hayatlarını moda endüstrisine adamış dört genç erkek ve kadının çalışmalarını, tutkularını, romantizmlerini ve dostluklarını konu alıyor. Böylece dizi büyük bir şehirde yaşayan modern erkek ve kadınların günlük hayatlarını gerçekçi bir aşk hikayesiyle ele alıyor.

The Fabulous Karakterler: 

Chae Soo Bin, beş yıl boyunca üst düzey bir moda ajansında çalışan iyimser ve pozitif bir kadın olan Pyo Ji Eun karakterini canlandırıyor. Bir meydan okumada asla geri adım atmaz ve ne olursa olsun kendi hayatının sorumluluğunu üstlenir. Şimdilerde lüks marka tanıtım ajansının bölüm şefi olarak çalışmaktadır.

Choi Minho, genellikle playboy olarak adlandırılan serbest bir fotoğrafçı Ji Woo Min karakterini canlandırıyor. Yakışıklı, uzun boylu ve bir film yıldızı kadar çekicidir ancak duygularını düzgün bir şekilde ifade etmeye alışkın değildir. Hayatı boyunca üstlendiği işlerde elinden gelenin en iyisini yapmamasına rağmen hiçbir şeyde başarısız olmamıştır.

Oyuncular:

Chae Soo Bin / Pyo Ji Eun

Choi Minho / Ji Woo Min

Lee Sang Woon / Joseph

Park Hee Jung / Ye Seon Ho

Diğer Oyuncular:

Shin Dong Mi / CEO Oh
Lee Mi Do / Hong Ji Sun
Choi Hee Jin / Ahn Nam Hee
Jeon Soo Kyung / Jang Ok Jin
Im Ki Hong / Thierry Henry

Fragman

Kendi Görüşlerim

Dizi çok Amerikanvari. Ben diziyi sırf Chae Soo Bin’i sevdiğim için izledim. Zaman zaman sinir krizi geçirip bırakma durumuna girdim. Şans verirseniz fena değil. 7/10