Dizi Tanıtımı: Navillera

0
851

Adı: Navillera | Like a Butterfly | 나빌레라
Tür: Dram
Yönetmen: Han Dong-Hwa
Senarist: Lee Eun-Mi
Yapım Şirketi: Studio Dragon, The Great Show
Yayıncı: tvN, Netflix
imdb: –
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: 22 Mart 2021 – 27 Nisan 2021
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı –21:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, 70 yaşında bale yapmaya başlayan Duk-Chool (Park In-Hwan) ile hayallerinin peşinden giderken kaybolan 23 yaşındaki balet Chae-Rok’un (Song Kang) etrafında dönmektedir.

Karakterler:

Duk-Chool: Park In-Hwan dizide emekli bir postacı olan 70 yaşındaki Duk-Chool karakterini canlandırmaktadır. Derinlerde sakladığı ve hayatı boyunca arzu ettiği bir balet olma hayalini gerçekleştirmeye karar verir.

Chae-Rok: Song Kang dizide bir balet olan 23 yaşındaki Chae-Rok karakterini canlandırmaktadır. Baleye geç başlamasına rağmen bu konuda olağanüstü bir yeteneğe sahiptir. Bale ile tanışana kadar futbol dışında bir şey düşünmemiştir. Ancak izlediği bir bale gösterisinden sonra ilk kez kelimelerle tarif edemeyeceği bir şey hisseder. Böylece hayatındaki her şey alt üst olur.

Hae-Nam: Na Moon-Hee dizide Duk-Chool’un (Park In-Hwan) eşi olan Hae-Nam karakterini canlandırmaktadır. Çocuklarına yük olmadan bir hayat yaşamak istemektedir. Ancak aniden kocası bir balet olmayı ister.

Eun-Ho: Hong Seung-Hee dizide Duk-Chool’un (Park In-Hwan) torunu olan Eun-Ho karakterini canlandırmaktadır. Babasının onun için planladığı bir hayat yaşamaktadır. Chae-Rok (Song Kang) ile tanıştıktan sonra, kendi mutluluğunu ve hayallerini bulmak için yeniden başlamaya karar verir.

FRAGMANLAR