Dizi Tanıtımı: My Liberation Notes

0
356

Adı: My Liberation Notes | My Liberation Diary | 나의 해방일지
Tür: Romantik, Yaşam, Dram, Aile
Yönetmen: Kim Seok Yoon
Senarist: Park Hae Young
Yapım Şirketi: –
Yayıncı: JTBC, Netflix
imdb: 8,7
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2021-2022
Yayın Tarihi: 9 Nisan 2022 – 29 Mayıs 2022
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi, Pazar
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: My Liberation Notes dizisi, sinir bozucu ve boğucu hayatlarından kaçmak isteyen üç kardeşin kasabalarına gelen gizemli bir yabancı ile yaşayacakları enteresan olayları konu alıyor.

Karakterler:

Yeom Mi Jeong: Kim Ji Won, ailesinin en küçük çocuğu olan Yeom Mi Jeong rolünü canlandırıyor. İçe dönük bir karakteri olmasından dolayı hayatını her zaman yalnız hissederek geçirdi. Bu duruma daha fazla dayanamayan Yeom Mi Jeong, sonunda kendini kasvetli, monoton hayatından “kurtarmak” için bir değişiklik yapmaya karar verir.

“My Liberation Notes” (2022 Drama): Cast & Summary

Yeom Chang Hee: Lee Min Ki, Yeom Mi Jeong’un ağabeyi ve ailelerinin ortanca çocuğu olan Yeom Chang Hee karakterini canlandırıyor. Aslında o şehre taşınmayı ve daha heyecanlı bir dünya yaşamayı istemektedir. Ancak hayatı planlarına ve isteklerine göre ilerlemez. Herhangi bir amacı ve hırsı olmayan Yeom Chang Hee, olgunlaşmamış biri olmasına rağmen söylediği şeyler her zaman mantıklıdır.

“My Liberation Notes” (2022 Drama): Cast & Summary

Yeom Gi Jeong: Lee El, sadece maaşını aldığı gün iyi huylu olan ve normalde ateş saçan en büyük kardeş Yeom Gi Jeong’u canlandırıyor. Tüm gençliğini iş için Seul’e gidip gelmekle harcadığını düşünmektedir. Şikayetlerle dolu hayatında umutsuzca bir kere olsun sevilmek istemektedir.

“My Liberation Notes” (2022 Drama): Cast & Summary

Bay Gu: Son Seok Gu, aniden kasabaya gelen, büyüleyici ve gizemli yabancı Bay Gu karakterini canlandırıyor. Kimsenin uğramadığı kasabaya gelince dikkatleri üstüne çeker. Her zaman sarhoş olan Son Seok Gu, Yeom Mi Jeong ile yakınlaşır.

“My Liberation Notes” (2022 Drama): Cast & Summary

FRAGMANLAR