Dizi Tanıtımı: Live On

0
512

Adı: Live On | 라이브온
Tür: Dram, Romantik, Gençlik
Yönetmen: Kim Sang-Woo
Senarist: Bang Yoo-Jung
Yapım Şirketi: Playlist Studio, JTBC Studio
Yayıncı: JTBC
imdb: –
Bölüm Sayısı: 8
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: 17 Kasım 2020 – 5 Ocak 2021
Yayın Günleri ve Saati: Salı – 21:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, trendleri izlemenin ve popüler olmanın daha yüksek statü sağladığı bir lisede en yukarıda olan Baek Ho-Rang (Jung Da Bin) ile bir yayın kulübünün başkanı olan mükemmeliyetçi Go Eun-Taek (Hwang Min Hyun) arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır. Baek Ho-Rang, gizlediği geçmişinin bazı kısımlarını ortaya çıkarmaya çalışan gizemli birisinin kimliğini bulmak için yayın kulübüne katılır.

Ana Karakterler:

Go Eun-Taek: Hwang Min Hyun dizide Seo Hyun Lisesi’nde bir lise öğrencisi olan Go Eun-Taek karakterini canlandırmaktadır. Okulunun yayın kulübünden sorumludur. Hassas, detay odaklı, bazen sinirli olabilen ve her şeyi mükemmel bir şekilde planlayan birisidir. Liderliği söz konusu olduğunda, katı ve kararlı olmasına rağmen kendisine verilen herhangi bir görevden asla korkmaz ve arkadaşları tarafından sevilir.

Baek Ho-Rang: Jung Da Bin dizide Seo Hyun Lisesi’nde popüler bir lise öğrencisi olan Baek Ho-Rang karakterini canlandırmaktadır. Güzelliği sayesinde hem sosyal medyada hem de okulunda en popüler kızlardan birisidir. Bu kadar popüler oluşu onun dünyanın merkezinde olduğunu düşünmesine ve başkalarına tepeden bakmasına neden olmaktadır. Bu yüzden, sadece bir gerçek arkadaşı vardır.

FRAGMANLAR