Dizi Tanıtımı: Family: The Unbreakable Bond

0
744

Dizinin Adı: Family: The Unbreakable Bond | Family | 패밀리

Yönetmen: Jang Jung Do

Yapımcı: tvN, TVING

Bölüm Sayısı: 12

Yayın Günü: Pazartesi, Salı

Gösterim Tarihi: 17 Nisan 2023 – 23 Mayıs 2023

Dizi Türü: Aksiyon, Gerilim, Komedi, Dram

Ülke: Güney Kore

Dil: Korece

Oyuncular:

Jang Hyuk/ Kwon Do Hoon

Jang Na Ra/ Kang Yoo Ra

Chae Jung An/ Ah Cheon Ryun

Kim Nam Hee/ Tae Goo

Family: The Unbreakable Bond Konusu:

Dizi, sıradan bir ofis çalışanı kılığına girmiş Ulusal İstihbarat Teşkilatı (NIS) ajanı olarak ikili bir hayat süren koca ile  mükemmel bir aileye sahip olmayı hayal eden ve ailesi için mücadele eden bir kadının hikayesini anlatmaktadır.

Family: The Unbreakable Bond Karakterleri:

Jang Hyuk dizide, gizli bir ajan olan Kwon Do Hoon karakterini canlandırmaktadır. Son derece isabetli atışlara sahip deneyimli bir keskin nişancı olmasının yanı sıra gündüzleri bir ticaret şirketinin sıradan bir çalışanı olarak yaşamaktadır. Karısı Kang Yoo-Ra bile onun gerçek kimliğini bilmemektedir. Karısını her şeyden çok sevmesine rağmen işleri yüzünden onunla pek vakit gerçirememektedir. 

Jang Na Ra dizide, her zaman mükemmel bir aileye sahip olma hayali kuran Kang Yoo-Ra karakterini canlandırıyor. Ev hanımı olarak çalışsa da kimsenin bilmediği bir sırrı vardır.

Kim Nam Hee dizide Kwon Do-Hoon ve Kang Yoo-Ra’nın karşısına çıkarak onların huzurunu sarsan Tae-Koo karakterini canlandırıyor.

Fragmanlar:

Diziyi izliyor musunuz? Dizi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben şahsen bu çifti çok seviyorum. 3. kez birlikte rol alıyorlar. Gerçekten bir uyumları var. Diziyi yeni izlemeye başladım. Biraz Spy x Family’ye benzetmeye çalışmalar.