Cha Eun Woo, Kıdemli Aktris Kim Nam Joo’nun Başrolündeki Yeni Dizi ‘Wonderful World’ Kadrosuna Katılması İçin Görüşülüyor

0
139

ASTRO üyesi/aktör Cha Eun Woo, yeni bir gerilim/intikam draması ‘Wonderful World’ kadrosuna katılmak için görüşmelerde bulunuyor.

Dizi, küçük oğlunu haksız yere kaybeden bir kadının hikayesini anlatıyor. Kanun, oğlunun ölümünün faillerini affettiğinde, intikam alma görevini üstlenir. Kıdemli aktris Kim Nam Joo’nun, projenin başında ‘ Voice 2 ‘ yönetmeni Lee Seung Young ile ‘Wonderful World’ün kadın başrol oyuncusu olarak küçük ekrana geri döneceği söylendi .

Cha Eun Woo, çocukken bir hastalıktan muzdarip bir tıp öğrencisi olan Kwon Sun Yool’u oynamayı düşünüyor . Hayali, kendisi gibi hasta çocukların iyileşmesine yardımcı olmaktır. Belirli bir olaya karışan Kwon Sun Yool, kadın baş karakterin intikam planına dahil olur. 

Aktör Kim Kang Woo da Kim Nam Joo’nun kocası rolünü üstlenmek için görüşmelerde bulunuyor.

Diziyi merak ediyor musunuz?

Editör Notu: Konusu ve hissiyatı çok The Glory’ya benziyor. Umarım noona ilişkisi olmaz. (Peky aşı büyük oyuncuların kendilerinden 10-20 yaş küçük oyuncularla aşk yaşadıkları dizileri ve filmleri sevmiyorum. Çok zorlama geliyor.)