Burcunuzun Özelliklerine Göre Hangi Ülkede Yaşamalısınız ?

Related Articles

Zaman zaman hepimizin hayali olmuştur yurt dışında yaşamak. Peki bu hayallerimizde burcumuzun etkisi var mı acaba ? diye düşünüp bir araştırma yaptım 😀 İşte bu yazımda burcumuzun özelliklerine göre yaşayabileceğimiz ülkeleri listeleyeceğim…

KOÇ-Tayland

Koç burcu oldukça hareketli, canlı ve öz güveni yüksektir. Bu sebeple eğlencenin ve hareketin hiç bitmediği Tayland onların ideal ülkelerinden biridir. Bitmeyen enerjileriyle koçlar bu ülkede her zaman yapacak bir şey bulacaklardır. ve sürekli yeni şeyler keşfedeceklerdir.

BOĞA- Danimarka

Yeniliklerden ve risk almaktan hoşlanmayan boğa kişisi her zaman güvende olmak ve hissetmek ister. Yerleşik hayatı severler ve estetiğe önem verirler. Çok okumayı, müzik dinlemeyi ve sanat eserlerini severler. Tüm bu özellikleri onlara Danimarka’ya yöneltiyor.

İKİZLER – Almanya

Sürekli değişen ruh halleriyle bilinen ikizler kişisi bu özellikleri sebebiyle sürekli aynı yerde kalmaya dayanamaz. Hatta aynı anda bir kaç farklı yerde olmak isteyebilir. Bu nedenle ikizler burcu ulaşım imkanlarının yüksek olduğu bir yerde yaşamalı. Almaya ise bu konuda çok başarılı. Tarihte ilk yüksek hızlı treni ve otomobili geliştiren Almanların kara yolu ve metro ulaşımı oldukça kolay sağlanır.

YENGEÇ – İşveç

Çalışkanlıklarıyla bilinen Yengeç burçları para kazanmaya ve birikim yapmaya önem verirler. Böylece kendilerini daha güvende hissederler. Ayrıca ailelerine çok düşkündürler ve onları güvence altına almaya çalışırlar. Bu nedenle vatandaşı en zengin ülkelerden olan İşveç tam onlara göredir. Çalışkanlıklarıyla istedikleri düzenli ve ekonomik anlamda rahat hayatı elde edebilirler.

ASLAN – İtalya

Aslan burçları gösterişe ve alışverişe düşkündürler. Ayrıca tutkulu, samimi ve romantik aşıklardır. Otoriteyi severler ve gittikleri her yerde hakimiyet kurmak göz önünde olmak isterler. Modanın başkenti olan İtalya onların gösteriş ve harcama huylarına ilaç gibi gelecek romantik bir ülkedir. Bu açıdan İtalya’da sanatsal kişiliklerini gösterebilir gösterişleriyle ön planda olabilirler.

BAŞAK – İsviçre

Başak burçları oldukça titiz, çalışkan ve düzenli insanlardır. Onlar için dakiklik çok önemlidir. Bir şeyler üretmeden duramaz. Dünyanın en dakik insanlarının bulunduğu ve en temiz ülkelerinden biri olan İsviçre bu özellikleriyle Başak burçları için idealdir.

TERAZİ- Singapur

Terazi burçları yalnız kalmaktan hoşlanmazlar, yeni insanlarla tanışmayı ve sosyal olmayı severler. Dengeyi ve adaleti temsil ederler bu nedenle sevecen ve naif yapıları vardır. Singapur hukukun en iyi işlediği ilkelerden biri ve sosyal yaşam, eğlence hayatı oldukça hareketli olduğu için tam Terazi burçlarına göre bir ülkedir.

AKREP – Japonya

Akrepler kendi kontrolü dışında gelişen şeyleri sevmezler. Ayrıca yaşama tutkuyla bağlıdırlar ve hayattan keyif alırlar. Bu sebeple hem disipline önem veren hem de güçlü kültürel miraslarla hayata anlamlar yükleyen Japonlarla yaşaması kolaydır.

YAY – ABD

Özgürlüklerine oldukça düşkün olan yay burçları öğrenme aşkıyla doludur. Geleneksel düşünceleri sevmezler. Başkaların düşüncelerine saygı duyduklarından toplum tarafından sevilirler. Tüm bu özelliklerle ABD onlar için en ideal ülkelerden birisidir. Kültürel çeşitlilik ve özgürlüğü kısıtlamayan insanlarla keşfetmeye ve seyahate uygun büyük bir ülkedir.

OĞLAK – Finlandiya

Doğayı seven ve fazla kalabalık ve kaos olan ortamlarda mutsuz olan Oğlaklar sorumluluk sahibi ve çalışkandır. Ailelerine çok önem verirler. Tüm bu özellikler zengin doğasıyla ve yüksek eğitim olanaklarıyla Finlandiya’da mevcuttur.

KOVA – Güney Kore

Zekasıyla teknolojiyi birleştiren kova burçları hayat standartlarını geliştirmek için çalışır. İdealist ve eşitlikçidir. Teknolojiye önem veren Güney Kore’nin beyin gücü oldukça yüksektir. Bu sebeple Kova burçları kolaylıkla kendilerine çalışma alanı elde edebilirler.

BALIK – Avustralya

Oldukça duygusal burçlar olan Balıklar çok duygusaldır. Deniz olmayan yerlerde mutsuz olurlar. Bu nedenle Avustralya onlar için ideal ülke olabilir.

Bu kayıt “www.hayalistic.com” için hazırlanmıştır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.. ~(≧▽≦)~

More on this topic

Comments

Advertismentspot_img

Popular stories