BTS’in Jungkook’u Hakkında Göz Yaşlarınızı Tutamayacağınız 5 Gerçek

Related Articles

Jungkook neredeyse BTS’te çıkış yapamayacak mıydı ?!

BTS ‘nin Jungkook K-Pop en popüler idollerinden biri ama bu noktaya gelebilmek için birçok şey ile uğraşmak zorunda kalmış. İşte sizi gözyaşlarına boğacak Jungkook hakkında bazı gerçekler.

1. BTS’de neredeyse çıkış yapamıyordu.

İnanması zor olsa da, Jungkook neredeyse BTS üyesi olarak çıkış yapamadı. Bang Si Hyuk , BTS’in şirketinin başkanı ( Big Entertainment Hit ), bir keresinde onun ne kadar utangaç olduğunu söylemişti.

Aslında stajyerlik döneminde Jungkook’tan şarkı söylemesi istendiğinde yapamadı. Çok utangaçtı ve vücudunu 15 dakika Sallandı.

– Bang Si Hyuk

Jungkook’un utangaçlığı nedeniyle, Big Hit Entertainment’taki pek çok kişi onun çıkış yapabileceğini düşünmedi. Ancak, Jungkook utangaçlığını atlattı ve Bang Si Hyuk şimdi bunu komik buluyor.

Şirket değerlendirmesi, yeteneği olmadığı için çıkış yapamayacağı yönündeydi. Ama şimdi, ne kadar eğlenceli bir üye değil mi?

– Bang Si Hyuk

2. Hyeongları için çok endişeleniyor.

Radio Star’ın bir bölümünde RM, Jungkook’u ağlarken gördüğünden bahsetti. Bir gün üyelerin uğraştıkları zorlukları tartışmak için Bang Si Hyuk ile bir toplantı yaptıklarını açıkladı. Toplantı sırasında Jungkook , hyeonglarına ” Sizin zor zamanlar geçirdiğinizi görmek benim tek zorluğumdur ” dediğinde ağladı .

RM, Jungkook’un genellikle duyguları veya zorlukları hakkında açılmadığını paylaştığı için bu herkesi şaşırttı. Jungkook daha sonra hyeonglarının  herhangi bir şeyle mücadele ettiğini görünce incindiğini açıkladı .

3. Hayatının erken dönemlerinde samimi olmadığını düşündü.

Let’s Eat Dinner Together’ın bir bölümünde Jungkook , Kang Ho Dong ile hayatındaki bazı endişeler hakkında konuştu ve bazen insanlara karşı samimi olmadığını hissettiğini açıkladı.

Jungkook, genç yaşta Seul’e taşındığını paylaştı. Bu nedenle Jungkook, insanların ondan hoşlamasını istemekten sürekli endişeleniyordu. Bazen maske taktığını ve insanlara karşı samimi olmadığını hissediyor.

Bunu duyduktan sonra Kang Ho Dong, Jungkook’un endişesini son derece iyi anladığını ve ona doğru şeyi yaptığını söyledi. Kang Ho Dong, farklı insanlar için birçok farklı kişiliğe ihtiyaç duyulduğunu ve Jungkook’un bu kadar açık fikirli olmasının iyi bir şey olduğunu paylaştı.

4. Seul’e geldiğinde çok arkadaşı yoktu.

Jungkook, hiçbir arkadaşı veya ailesi olmadan gençken Seul’e taşındı. Neyse ki , bu boşluğu doldurmaya yardım eden BTS üyeleriyle tanıştı.

Çok genç yaşta Seul’e taşındım ve gerçekten pek arkadaşım yoktu. Üyeler her zaman yanımda olanlar ve en uzun süredir birlikte olduğum kişiler.

– Jungkook

Şimdi, Jungkook üyelerini aile gibi görüyor.

Sanırım bana tarif edilmesi zor duyguları hissettiriyorlar. Arkadaş olduğumuzu hissediyorum ve arkadaşlığın ne olduğunu anlamama yardımcı oldular. Aile. Aile değiller ama aile gibi hissediyorlar.

– Jungkook

5. Kendine karşı oldukça sert

Jungkook, ARMY’ler (BTS’nin hayranları) için her zaman iyi bir performans sergilemek ister, bu yüzden her türlü hata onun için çok önemlidir. Bir keresinde Jungkook bir gösteriden sonra ağlarken görüldü. Üyeler şaşırdı ve ona neden ağladığını sordu.

Jungkook’un sahnede diğer üyelerin yakalayamadığı bir hata yaptığı ve kendisine kızdığı ortaya çıktı. Bunu öğrendikten sonra, hyeongları onu neşelendirmeye çalıştı, Suga’nın “Yapabileceğin ve yapamayacağın bazı şeyler vardır.” demesi gibi.

Kaynak = Koreaboo

More on this topic

Comments

Advertismentspot_img

Popular stories