BTS ve Lizzo, Harry Styles’ın Los Angeles Konserinde Birbirleriyle Çekilmiş Eğlenceli Fotoğrafları Paylaştı

0
238

 

BTS, Los Angeles’ta Harry Styles’ın “Love On” konserine katıldı!

19 Kasım’da BTS, Twitter’da J-Hope, Jimin, V ve Jungkook’un Los Angeles’taki The Forum’daki konserde Lizzo ile çektikleri bir dizi fotoğraf paylaştı. Dört üye ayrıca konser sırasında “Falling” şarkısını söylerken bir video da paylaştı. (Jungkook kısa süre önce BTS’in YouTube kanalında ve blogunda bu şarkının bir cover’ını yayınlamıştı.)

Lizzo, BTS’in tweetini retweetledi, sevgiye karşılık verdi ve Jimin ve V ile çekilmiş kendi fotoğraflarını “VMINZZO” etiketiyle paylaştı. Lizzo daha önce BBC Radio 1’in “Live Lounge” programında BTS’in “Butter” şarkısını coverlarken “VMIN” etiketli bir gömlek giymişti.

BTS’in 21 Kasım’da 2021 American Music Awards’da Megan Thee Stallion ile “Butter” remikslerini ve Coldplay ile “My Universe” işbirliklerini gerçekleştirerek katılması planlanıyor. Ayrıca Yılın Sanatçısı da dahil olmak üzere üç ödüle aday gösterildiler. 24 Kasım’da “The Late Late Show with James Corden” programında bir stüdyo görünümü yapacaklar ve 3 Aralık’ta iHeartRadio Jingle Ball turunun Los Angeles durağının kadrosunun bir parçası olacaklar. “BTS PERMISSION TO DANCE ON SAHNE – LA” ile iki yıl aradan sonra ilk yüz yüze konserlerini 27 ve 28 Kasım ile 1 ve 2 Aralık tarihlerinde SoFi Stadı’nda gerçekleştirecek.

Kaynak:Allkpop