Brave Girls’ten Minyoung ve Rapçi Verbal Jint’in 10 Yaş Farkını Aşarak Bir İlişki İçinde Olduğunu Bildirildi

0
176

Özel bir medya kuruluşuna göre, Brave Girls’ten Minyoung ve rapçi Verbal Jint şu anda bir ilişki içinde. İki yıldızın müzik endüstrisinde meslektaş olarak çalışırken birbirlerine karşı hisler geliştirdiğini ortaya çıkardılar. Minyoung, Verbal Jint’in Nisan 2021’de yayınlanan 7. tam albümünde yer alan “Pedestrian Flow (Feat. Isobel Kim)” ve “Dark Side” (Feat. lIlBOI)” şarkılarını bestelemek için Verbal Jint ile çalıştı. Bu albümün jeneriğinde Verbal Jint, Minyoung’dan Kko-Doo-Rami lakabıyla bahsediyor. Ayrıca , Isobel Kim’in de Minyoung olduğu ortaya çıktı  ve büyük ilgi topladı. 

Bir eğlence muhabiri, “İki kişinin gerçekten bir ilişkisi var. Brave Girls’ün “Rollin” geç popüler hale gelmeden önce bile, iki yıldızın bir ilişkisi vardı.” Muhabir ayrıca, Minyoung ve Verbal Jint’in randevulara çıkıp çift eşyalarını başkalarının görmesini umursamadan kullandıklarını açıkladı. Ancak Verbal Jint’in temsilcileri bir medya kuruluşuna, “İki yıldır çıktıkları doğru, ancak şimdi ayrıldılar” dedi.  

Bu arada Brave Girls’ten Minyoung 1990 doğumlu ve 33 yaşında ve Verbal Jint 1980 doğumlu olduğundan 10 yaş büyük ve şu anda 43 yaşında.

Ayrıldıklarına üzüldüm 🙁