Baro ve Ha Seung Ri’nin MBC Dramanet’in ‘Romance Villain’ Dizisinde Rol Alacakları Onaylandı

0
138

10 Mayıs’ta MBC Dramanet, yeni orijinal drama ‘Romance Villain’in organizasyonunu onayladı ve ana kadro olarak Baro ve Ha Seung Ri’nin oyuncu kadrosunu açıkladı. ‘Romance Villain’, kampüs kötülerinin gençlik aşklarını konu alan bir eser ve romantizm dolu bir kampüste aşkı öğrenen kötü adamların gerçekçi romantizm büyüme dönemini anlatıyor.

Yapım ekibine göre Cha Baro, Kang Hee Je rolünü üstlenecek. Kang Hee Je, başkalarına havalı görünmek isteyen, kendini havalı ilan eden bir adam olarak tanımlanıyor, ancak gerçekte deniz mikroplanktonundan daha küçük. Üniversiteden kıdemli kız arkadaşı Yujin’in “vahşetini” affetmek için mücadele eder, ancak bir saplantı canavarına dönüşür.

Ha Seung Ri, Ban Yu Jin rolünü oynuyor. Ban Yu Jin, kibirli bir görünüme, kırık bir kişiliğe ve açık iş ahlakına sahip, kampüsteki en iyi ‘seksi beyin’ olarak tanımlanıyor. Aşk hayatında başarısız olabileceğinden endişe ederek, onu cesurca ileriye iten genç küçük Hee Je ile çıkmaya başlar. 

‘Romance Villain’in, bariz ve sıradan aşk dramalarının ötesine geçerek, çevremizde var olan romantik kötü adamların gerçek hikayelerini çizerek 2023’te büyük ilgi çekmesi bekleniyor.