Aktris Han So Hee’nin Birden Fazla Reklam Sözleşmesi Feshedildi

0
88

Han So Hee’nin bir reklam sözleşmesinin daha feshedildiği bildirildi. 23 Mayıs tarihli Xports News’e göre, Han So Hee’nin reklam modeli olduğu araba platformu Hey Dealer, yeni model olarak Suzy ve Lee Jung Eun’u seçti. Raporda Suzy ve Lee Jung Eun’un reklam çekimlerini zaten tamamladığı belirtiliyor. Han So Hee geçen yıldan beri Hey Dealer’ın reklam modeli olarak aktif. Mart ayında onun yer aldığı vlog tarzı bir reklam yayınlandı ve olumlu eleştiriler aldı.


Ancak aynı ay içinde Han So Hee, aktör Ryu Jun Yeol ile olan ilişkisini kamuya açık bir şekilde kabul etti ve şarkıcı ve aktris Hyeri ile kamuoyunda tartıştı, bu da Hey Dealer’ın reklamlarındaki yorum özelliğinin devre dışı bırakılmasına yol açtı. Bunu takiben Han So Hee, ilişkisi ve ayrılığı sırasında olumsuz bir imaj edindi ve bu da Chum-Churum ve NH Nonghyup Bank dahil olmak üzere modellik yaptığı birkaç şirketle sözleşme yenilemelerinin başarısız olmasına neden oldu.

Bu arada, 19 Mayıs’ta Han So Hee, Fransa’daki 77. Cannes Uluslararası Film Festivali’ne Boucheron elçisi olarak katıldı ve çarpıcı güzelliğini sergiledi.

Han So Hee hakkında ne düşünüyorsunuz?